O co chodzi

Dlaczego taki projekt:
Sam jako ojciec syna Dominika ciężko chorego(obecnie jest po 11 zabiegach) wiem, że przychodzi czas w którym nie chce się już modlić. Spotyka to nie tylko mnie ale jak się okazuje wielu rodziców mających ten sam problem.
Dlatego przez natchnienie pojawił się pomysł aby ktoś inny z otwartym sercem modlił się za mojego syna każdego dnia.
I tak właśnie zrodził się pomysł powstania Szturmujemy Niebo.
 
O co chodzi:
Portal szturmujemyniebo.pl jest taką gąbką, która przyjmuje intencje rodziców. Intencjami są ich chore dzieci.
Każdy kto zna dziecko którego życie jest zagrożone może a nawet powienien przesłać do nas taką intencję. My tzw Aniołowie będziemy każdego dnia modlić się za nie.
Portal właśnie te intencje będzie rozsyłał sms i emailowo do Aniołów, którzy to zarejestrowali się na naszym portalu. Modlitwą może być 3 x Zdrowaś Maryjo lub 7 x Ojcze Nasz. Każdego dnia Aniołowie modlą się za te dzieci. Raz w miesiącu  odprawiana jest nowenna do św Dominika Savio oraz msza święta w intencji wszystkich dzieci którzy zostali nam poleceni. Intencje te będą w miarę możliwości dostarczane do największych Sanktuariów Maryjnych na świecie. Wierzę, że wraz z rozbudową portalu tych inicjatyw będzie więcej.
Zachęcamy aby wraz z intencją przesłać krótką historię wraz ze zdjęciem dziecka. 
 
Rola Aniołów:
Aniołowie to wolontariusze. Którzy pragną każdego dnia modlić się za  dzieci.  
Jak zostać Aniołem kliknij Tutaj
 
 
Cyklicznie jest przygotowywana akcja plakatowa w największych ośrodkach w Polsce, które leczą dzieci o możliwości polecenia swojego dziecka naszym modlitwom. Taka ilość modlących się osób za chore dziecko powinno napawać nową nadzieją wątpiących rodziców. To jest szturm do nieba.
 
 

Nasze dzieci

List

List 2

Błogosławieństwo

św. Michale Archaniele broń nas

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obro­ną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy; a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

images 01 images01