Zostań Aniołem

Co zrobić aby zostać Aniołem.

Przede wszystkim należy zgłosić swoją osobę do naszej bazy Aniołów. 

Zgłoszenie można wysłać emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub poprzez sms 884 788 453. Należy podać swoje imię oraz miejsce zamieszkania(miasto i województwo) pozwoli nam to na stworzenie mapy aniołów.

Możesz również zgłosić się poprzez formularz umieszczony poniżej.

Pamiętaj aby podać swojego emaila a najlepiej nr telefonu. Pozwoli to nam na szybki kontakt np. w przypadku jakieś pilnej interwencji-szturmu na niebo. 

Anioł, który zgłosi swoją osobę tym samym decyduje się na odmawianie codziennie 3x Zdrowaś Maryjo lub 7x Ojcze Nasz w intencji dzieci nam poleconych. Oczywiście dozowlona jest dodatkowa modlitwa według własnej woli. 

Zapewniamy, że nr telefonu czy adres email nie będzie w żaden inny sposób wykorzystywany jak tylko w celu kontaktu  portalu z Aniołem. 

Sms"em Anioł otrzyma od nas potwierdzenie zgłoszenia oraz będzie informowany o potrzebie nagłego szturmu do nieba za jakieś dziecko, które w danej chwili potrzebuje modlitwy.Teraz jeszcze szybszy sposób na to abyś został aniołem kliknij w poniższy obrazek

 

 

Nasze dzieci

List

List 2

Błogosławieństwo

św. Michale Archaniele broń nas

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obro­ną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy; a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

images 01 images01