Prosto z Fejsa...

Kochani w tej zakładce będziemy informować wszystko to co dzieje się na naszym facebooku gdyż nie każdy ma konto i nie może śledzić co się aktualnie dzieje na profilu. No może nie tak wszystko ale te najważniejsze wiadomości na pewno się tutaj pojawią. W tej zakładce  się informacje, które nie będa publikowane na naszym facebooku.

 

 

 

 

 

 Już jest do pobrania aplikacja Szturmujemy Niebo. Poprzez nią będzie można szybko dodać intencję która My później rozeslemy do wszystkich użytkowników aplikacji. Dzięki niej równiez będzie można dołączyć do grona aniołów. W najbliższym czasie będziemy dodawać nowe zakładki.

 


 Rekolekcje 2016 już za nami więciej w zakładce Rekolekcje 2016!

 


Moi Drodzy rok temu rozpoczęliśmy pracę nad cyklem reportaży ale również od tamtej chwili angażujemy w dzieło Szturmujemy Niebo znane osoby. Każdą z tych osób będzie można zobaczyć w każdym z odcinków. Tym czasem przedstawiamy Wam kilku z Nich.

 

Dariusz "Maleo" Malejonek - Muzyk

 

Janusz "Ynaina" Iwański - Muzyk

 

Ewa Błaszczyk - Aktorka

 

Zygmunt "Muniek" Staszczyk - Muzyk 

 

ks. Jakub Bartczak

 

Bracia Golec, Łukasz i Paweł Golec - Muzycy

 

Tomasz "Hiob" Karenko - Muzyk

 

Jan Budziaszek - Muzyk


 Błogosławieństwo ks. Dariusza Szyszki naszego opiekuna duchowego dzieła Szturmujemy niebo.

 


12 czerwca 2016 roku w parfai p.w. św. Michała Archanioła w Blachowni zostały wprowadzone relikwie św. Dominika Savio. Ten dzień jest bardzo ważny dla naszego Dzieła. 

Zapraszamy do przeczytania relacji(prosimy wkleić link w przeglądarkę)       http://www.parafia-blachownia.pl/wydarzenia/relikwie-św-dominika-savio.html


Wiadomość od babci Immanuelka: "Immanuelek jest od wczoraj na karmieniu sądą przez nos i krztusi sie, ale nie ma wyjscia,bo przestal jesc i nie pil tylko kroplowkach, sam nie mial sily. Jest jak po udarze miesnie zwiotczaly wszedzie i trzeba czasu aby sie nawet przekrecal na boczki."


 

Pragnę podziękować wszystkim Aniołom, którzy modlą się za 4-miesięcznego Błażejka Zwierzyńskiego - Błażejek opuścił już oddział intensywnej terapii i jest na onkologii (to duża poprawa). W dalszym ciągu bardzo proszę o modlitwę za maluszka - jest problem z serduszkiem, które bije zbyt szybko. Mocno wierzę w cud uzdrowienia i dlatego nadal proszę - módlcie się za Niego nadal. Niech wygra dobry Bóg a nie neuroblastoma. Bardzo dziękuję Wam wszystkim - Bóg zapłać.

Ciocia

 


 

Moi Drodzy, Mała Armia Jezusa wraz ze Szturmujemy Niebo zaprasza dzieci oraz dorosłych do co czwartkowych audycji na antenie radia Jasna Góra 100,6 fm lub na www.radiojasnagora.pl o godz.19.30. Będzie można zadzwonić ale i my będziemy starać się dzwonić do dzieci które są zapisane do Szturmujemy Niebo. Będzie również modlitwa za nasze dzieciaki. Będziemy próbować podejmować różne tematy również cierpienia ale widziane oczami dziecka. Mam nadzieję, że program przypadnie Wam do gustu i tym samym rozpowszechnimy nasze dzieło.

 


 

"OLA od wczoraj troche lepiej. Nadal na respiratorze, ale wymaga mniej tlenu i lepiej krazeniowo. Czas krótki, bo musi wznowic leczenie bialaczki. Prosze dalej..."


 

Rozpoczelismy prace nad reportażami w których to pragniemy pokazać ze chore dziecko nie musi być naszym końcem ale może być początkiem czegoś niezwykłego. Pierwszy odcinek juz nagrany. Prosimy Was o modlitwe za ten pomysł abyśmy zdołali wypełnić wole Boża.


 

 

 Wysłaliśmy sms aby modlić się za Pawełka który ma sepse. Dzisiaj w nocy był 3 razy reanimowany ale przeżył.  Rodzice dziękują za modlitwe i proszą o wiecej


 Moi najmilsi. Schola Mała Armia JEzusa przygotowała piosenkę Anioł która to będzie naszym hymnem oraz piosenką przewodnią w reportażach które to mam nadzieję z Bożą pomocą zaczniemy kręcić. Szczegóły już wkrótce. 

https://youtu.be/M4Yg_bH2tWU


 

WIELKA NOWENNA W INTENCJACH SZTURMUJEMY NIEBO.

KOCHANI ANIOLOWIE mamy do was prośba abyśmy wspólnie stworzyli nowennę.
Idea: Nowenna rozpocznie się 9 października 2015 roku.
Pragniemy aby od 9 października aż przez 9 dni następnych odbyła się msza święta w intencjach dzieci których życie jest zagrożone i polecanych w dziele modlitwy sztrumujemy niebo. Przypominamy również, że w tym dniu jak co miesiąc każdego 9 dnia miesiąca rozpoczynamy nowennę do św. Dominika Savio. Im więcej mszy świętej tym nasza modlitwa będzie mocniejsza. Wierzymy, że w ten sposób uratujemy wiele dzieci skazanych na aborcję oraz dzieci chore.

Jak to zrobić:
Pragniemy aby chetni Aniołowie zamawiali mszę świętą właśnie w tych intencjach kolejno 9, 10 ,11 aż do 17 dnia października. Oraz Anioł który zamówi mszę świętą dobrze aby mógł uczestniczyć na tej mszy świętej i przyjąć Komunię Świętą w intencjach szturmujemy niebo.
Dlatego dobrze aby osoba zamawiająca mszę świętą przesłała do nas informację z datą zamówionej mszy świętej. Pozostali Aniołowie chcący uczestniczyć w tym czasie na mszy świętej ale już u siebie w parafi również powinni prześlać nam tę informację. To pozwoli nam mieć pewność, że każdego dnia będzie odprawiona msza święta i że będzie ktoś kto przyjmie Komunię Świętą w intencjach szturmujemy niebo,

Jaką intencję podać :
W intencjach dzieci których życie jest zagrożone i polecanych w dziele modlitwy szturmujemy niebo.

 

szczegóły w zakłądce nowenna


 

 W niedzielę tj 9 sierpnia przez nasze miasteczko przechodziła pielgrzymka wrocławska. To była dla nas świetna okazja do rozdania ulotek i obrazkó∑ ze św. Dominikiem Savio. Na zdjęciu widać jak nasi młodzi wolontariusze z niecierpliwością oczekują pierwszej grupy.

 


 

Moi drodzy przyjaciele. Zakończyły się rekolekcje dla aniołów i koordynatoró. Kilka zdjęć zostało umieszczonych na naszym facebooku ale teraz mamy dla Was większą ilość zdjęć.

 


 

 

Kolejna znana osoba popiera naszą akcję. Tym razem sam Robert Friedrich

 


 

 W naszej wschodniej części odbył ise również Marsz dla Życia.Nasi ró∑nież tam byli:)
 
 

 
Dzięki ks. Dariuszowi Szyszce moglismy za Jego pośrednictwem przedłożyć symbolicznie na grobie św. Dominika Savio wszystkie intencje dzieci za które się modlimy. Podczas pobytu nowicjatu w Turenie zostały rozdane obrazki takie jakie mogliście już nie raz zobaczyć  z podobizną św. Dominika Savio w języku włoskim. Na fladze znajdują się wszystkie imiona dzieci za które obecnie się modlimy.
 
 

 
 W niedzielę 24.05.2015r podczas Marszu dla Życia i Rodziny w Częstochowie, w którym braliśmy udział.
Mogliśmy o naszej inicjatywie opowiedzieć telewizji TRWAM
. Film dostępny na naszym facebooku

Najdrożsi nasza redakcja przygotowała wielką flagę z logo naszej strony na tle postaci św. Dominika Savio. Na fladze również znajdują się wszystkie imiona dzieci które do tej pory zostały umieszczone w zakładce intencje. W ten sposób pragniemy symbolicznie zawieź do Turynu przed grób św. Dominika Savio te intencje. I tak właśnie w nocy z 23 na 24 maja w Bazylice Wspomożycielki Wiernych w Turynie zostanie odprawiona msza święta w intencji wszystkich naszych dzieciaczków!!!
Wszystko to jest możliwe dzięki naszemu opiekunowi księdzu Dariuszowi Szyszce salezjaninowi który wraz z nowicjuszami udał się do Turynu. 
Ciszymy się bardzo gdyż to było naszym pragnieniem aby przedstawić przed grobem naszego patrona św. Dominika Savio to dzieło i intencje. 
Być może ta sytuacja pozwoli nam na rozwój strony i zachęci mieszkańców Turynu i nie tylko do przyłączenia się do szturmujemy niebo.
Przygotowaliśmy tę flagę w języku włoskim jaki i obrazki z postacią św. Dominika Savio.

 

13 maja w kościele pw. Św.Jakuba w Skaryszewie odbył się XV Międzynarodowy Jubileuszowy Festiwal Piosenki Religijnej "Nowa Piosenka Na Nowe Milenium".
Podczas Festiwalu zaśpiewały min. dzieci z Polski, Białorusi i Litwy.
Na scenie wystąpił biskup Antoni Długosz, przemawiał także biskup Henryk Tomasik, od których mamy błogosławieństwo na prowadzenie strony.
Wystąpiły także dzieci z telewizyjnego "Ziarna" oraz gość specjalny Rafał Brzozowski. Całą uroczystość poprowadziła aktorka Olga Borys oraz aktor Józef Mika"Doktorek" z programu "Ziarno.
Była to dla nas okazja do wspólnych zdjęć i promowania strony.
Dziękujemy ks. Michałowi Bartosiakowi za pomoc :)

 

 


 

Wiadomosc od Justyny: 3-miesieczna JULCIA, za ktora die modliliśmy dzis jest bez kroplowki i tlenu. Jest lepiej. Do zapalenia pluc dolaczyla sie biegunka. Gdy powiedzialam mojemu bratu ile osob sie modlilo to az sie poplakal, ze wzruszenia. BOG WIELKI ZAPLAC ZA MODLITWY I OKAZANE SERCE.

 

Moi drodzy zapewne większość z Was zna chłopaków z Wyrwani z Niewoli, Oni również całym sercem wspierają naszą inicjatywę.

Zobaczcie sami

 

 


 

 12 kwietnia odbył się "Szydłowiecki Marsz Życia" - Oddech Nadziei dla Wioli". W marszy wzięli udział przedstawiciele władz, piłkarze MKS Szydłowianka, zawodnicy Rodzinnej Akademii Sportu oraz Green Ducks Radom, szkoły szydłowieckie a także Szturmujemy Niebo. Mieliśmy okazję podzielić się świadectwem i opowiedzieć o stronie, była również wspólna modlitwa za wszystkie dzieci polecane na naszym portaly, a także za Wiolę dla której odbywał się Marsz. Dziękujemy organizatoroma Marszu - Parafii Szydłówek za zaproszenie.

Zdjęcia udostępnione od: Agnieszka Kwaśniewska, Marek Sokołowski, Parafia Szydłówek

 


 

Rafał dziękuję serdecznie w imieniu własnym i rodziców za modlitwe w intencji 14 miesięcznej Karolinki, ktora przeszła operacje guza móżdżku, zagrażającą jej życiu. Operacja powiodła się, mała sie wybudziła, co napełniło wszystkich większą nadzieją. Dziś jednak wyniki pokazały, że to nowotwór złośliwy i już jest nowy guz. Lekarz przekazał rodzicom aby prosili o Cud, gdyż one sie zdarzają. Błagamy o dalsza modlitwe za Karolinke. Święty Dominiku Savio wstawiaj sie za Karolinką u Miłosiernego Ojca w niebie.

 

 11 kwietnia mała Oliwia powiększyła grono aniołków


 

 W niedzielę 15 marca mogliśmy opowiedzieć o naszym dziele Szturmujemy niebo w Radomsku w parafii św. Lamberta.

Naszymi odbiorcami byli członkowie Betel. Dziękujemy za zaproszenie.

Nie można wspomieć, że do grona aniołów dołączyła znana aktorka Patrycja Hurlak na dowód poniżej zdjęcia:)

oraz zdjęcia ze spotkania

 

 


 

W piątek wieczorem spotkaliśmy się z młodzieżą w Szydłowcu i w Szydłówku.
Dzieliliśmy się świadectwem i opowiadaliśmy o stronie, była również wspólna modlitwa za wszystkie dzieci ze Szturmujemy Niebo.
Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i poświęcony nam czas.

ps. na zdjęciu Szydłówek


 

11 marca spotkał się z nami charyzmatyczny kapłan z Indii 
o.Joshep Vadakkel.
Dzieciaczki z naszej strony reprezentował Pawełek.
Była wspólna modlitwa, śpiewy, błogosławieństwo relikwiami Jana Pawła II, rozmowy o Bogu i oczywiście o stronie Szturmujemy Niebo.
Bóg zapłać za wspólny czas.


 

 

2-letnia Ola która miała sepsę, wyszła ze szpitala, rodzice dziękują za modlitwę! Powierzają Bogu wszystkie osoby które modliły się za ich córkę.

Chwała Panu

 


 

 

 Moi drodzy Full Power Spirit jest z naszymi dziećmi!!! Dzięki chlopaki


 

 Mama Oleńki która ma sepse napisała do nas:

Jest zdecydowaie lepiej! już tylko jeden antybiotyk z 3. Jutro będą wyniki badań i lekarze coś więcej powiedzą. Dziękujemy wszystkim za modlitwę. Ufamy, że Bóg nas wysłuchał , bo stan Oli był naprawdę zły. Dziękujemy wszystkim.

 


 

W styczniu odwiedziliśmy więżienie. Atmosfera była fantastyczna no i dzięki tej wizycie zyskaliśmy 8 aniołów!!!

wiezienie2


 Dziewczynki wyciągniete spod lodu czują się bardzo dobrze. Dzisiaj wychodzą z OIOMu na zwykły oddział. Było beznadziejnie a jest wspaniale. Chwała Panu


 

 Tosia została wybudzona i jest z mamą na oddziale. Nadal jest dializowana ale nerki trochę już pracują. Chwała Panu!


 

Kochane Anioły stan Lenki za którą się modliliśmy w zeszłym tygodniu pogarsza się szturmujmy za nią do nieba. 


 

joanna mama Anielki napisała:

Szczęść Boże. Aniela od zeszłego poniedziałku oddycha sama. Pierwsze dni były trudne, ale teraz tlen min. iościach a saturacja pow. 90 procent. Wierzę, że Dobry  Bóg wysłucha naszych modlitw i uleczy jej serce. Nie można poddawać się w modlitwie, nawet jak zły wkłada do głowy myśli zabijające nadzieję.

 


 

 

 Z Marysią która trafiła n aOIOM do Centrum Zdrowia Dziecka z powikłaniami po zapaleniu płuc, jest już lepiej. Dziękujemy zakażdą modlitwę


 

 

iNFORMACJA PRZESŁANA OD RODZICÓW JĘDRUSIA ZA KTÓREGO SIĘ MODLIMY

 

witajcie,

Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowa, modlitwy i pamięć o Jędrusiu.

Teraz jesteśmy razem w szpitalu. Grunt, że już OIOM za nami. Jędruś je bez sondy, normalnie, łyżeczką... ale, niestety, nie idzie to na razie dobrze. Spadł już na wadze 300 gramów, bo nie daje rady przyjąć tyle jedzenia, ile trzeba. I to pomimo faktu, że już najbardziej kaloryczne pokarmy mu wymyślamy i ulubione smaki wybieramy. Dystans do trzeciego centyla znowu wzrósł do ponad półtora kilograma. Więc przed nami pewnie operacja. Jeszcze nie podjęliśmy decyzji, ale jak Maluch nie zacznie lepiej jeść, to raczej jej nie unikniemy.
Aha, no i tradycyjnie kolejny antybiotyk. Pogorszenie w rentgenie niestety.
Ciężko mi z tym wszystkim.

Z dobrych wieści... Udało się zmniejszyć trochę poziom tlen, może się utrzyma... No i humor Małemu dopisuje. A jak zobaczy ulubioną lekarkę albo pielęgniarkę, to śmieje się i zagaduje do niej radośnie. A jaki szeroki uśmiech i radość na widok Babci i Dziadka :))) Do mnie też się uśmiecha, ale muszę się bardziej postarać (widok codzienny powszednieje... Więc tańczę "Kaczuchy" albo pozwalam mu się bawić włosami... Pytam go czasem, czy będzie dobrze, a on się uśmiecha, jakby mówił, że tak. Oby!

Całe szczęście, że mam tak dzielnego Syna. Bo nie wiem, kiedy to się wreszcie skończy i będziemy mogli znowu żyć normalnie. Żeby Jędruś mógł zobaczyć słońce inaczej niż tylko przez szpitalne okno...

Iza

 


 

26 stycznia 2015 roku o 5 rano wraz z zacnym gronem wyruszyłem w kierunku Bośni i Hercegoviny. Droga pomimo pory roku była dosyć dobra.

Jednak troszkę nam zeszło. 

Już następngo dnia wyruszyliśmy wraz z nasza flagą na górę objawień.

góra objawień Podbrdo

 

To właśnie w tym miejscu przedstawiłem każde dziecko z osobna, każdą intencję zapisaną na naszej stronie Królowej Pokoju. 

Pogoda w godzinach pomiędzy 10 a 15 była piękna temperatra w okolicach 10 stopni, słonecznie. Fundamentem każdego dnia był program, który w porze zimowej rozpoczynał się o godzinie 17.00. Program rozpoczyna się modlitwą różańcową 2 tajemnice, mszą świętą, koronką pokoju, modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała i 3 tajemnicą różańca świętego.

 

Kolejne dni spedziłem  na Kriżevac,

góra Krizevac

 

oraz w pięknych parkanach parafii gdzie znajduje się figura Chrystusa Zmartwychwstałego.

Każda chwila spędzona w tym cuownym miejscu jest wyjątkowa. Co prawda byłem pierwszy raz o tej porze roku ale miało to i swój urok(brak... kompletny brak pielgrzymów). 

 

Poniżej zamieszczamjeszcze kilka zdjęć:

góra Podrbdo

 

Ogrodzenie wspólnoty Cenacolo

 

Miejsce spotkań grupy modlitwenej Ivana - Niebieski Krzyż

 

Dom wizjonerki Vicki miejsce objawień -  ostatnio miało tu miejsce cudowne zachowanie figurki Matki Bożej, która świeciła w nocy(obecnie figurka przebywa na plebani parafii) Muszę dodać, że dzięki uprzejmości pewnego budowlanca mogliśmy zajrzeć do domu Vicki. Dla mnie był to pierwszy raz.

 

Figura Zmartwychwstałego Chrystusa.

 

Z kolana figury od lat wypływa w sposób niewytłumaczalny ciecz. W miejscu tym odnotowanu kilka cudownych uzdrowień.

 

Najpiękniejsza Królowa - Jak śpiewa Mała Armia Jezusa: Nie musi się malować ani perfumować, a Jej święte oblicze jakby złotem pokryte... To Superstar Maryja. Figurka w Tihalinie.

 

...

 

 

W piątek wyruszyliśmy w drogę powrotną i może nie byłoby nic dziwnego gdyby nie...

Ogroma śnieżyca, która towarzyszyła nam niemal przez całą Chrowację.

 

Dziękujemy za Waszą modlitwę.

Z Bogiem

 

 


 

 Kolejne serwisy piszą o nas 
http://l.facebook.com/l/AAQFfs0L9AQEn7OUjT2deWuUNwV1o7iS1ZrPzoPG1AaVJLQ/kosciol.wiara.pl/doc/2330197.Szturmujemy-niebo-w-intencji-chorych-dzieci 


http://l.facebook.com/l/JAQEinwyrAQEy7JUFnxHF6w68ygC2Fh7yIvlWk7PQyvIDZw/www.oaza.pl/cdz/index.php/pl/aktualnosci-pl/2419-ruszy%25C5%2582-portal-%25E2%2580%259Eszturmujemy-niebo%25E2%2580%259D-w-intencji-chorych-dzieci.html


 

Ostatnio wysłaliśmy sms z prośbą o modlitwe za małego Szymusia którego czekała operacja serca. Dzisiaj otrzymaliśmy taką odpowiedź:

Szymuś jest wybudzony, świadomy i samoczynnie oddycha. Serduszko bije spokojnie. Jest podłączony do różnych rurek i urządzeń i jest troszkę wystraszony ale spokojny. Jest monitorowany przez lekarza i jeśli wszystko będzie przebiegać tak jak do tej pory, to jutro zostanie przniesiony na oddział gdziebędziemy mogli być od rana do wieczora z nim. Dziękujemy za wszystko. Rodzice Szymusia


 O naszym szturmie napisała eKAI http://ekai.pl/diecezje/czestochowska/x85834/ruszyl-portal-szturmujemy-niebo-w-intencji-chorych-dzieci/, Niedziela https://www.facebook.com/niedziela.czestochowa/posts/702283723219649?notif_t=notify_me

 


 

Kochani nasza flaga SzturmujemyNiebo.pl rusza w świat już26 stycznia wyjeżdża do Medjugorje. 

Tam wszystkie intencje zapisane bedą przedstawione Królowej Pokoju. Prosimy o modlitwę o szczęśliwą drogę. 

Oczekujcie obszernej relacji i ciekawych zdjęć.

 Kriżevac

 


 

 17 stycznia odbyło się pierwsze spotkanie koordynatorów Dzieła Modlitwy Szturmujemyniebo.pl

Spotkanie bylo bardzo potrzebne mogliśmy podzielić się tym czego doświadczyliśmy przez ten miesiąc funkcjonowania Dzieła.

Wierzymy w to że Dobry Bóg będzie na oświecał i pomagał wprowadzeniu i roziwjaniu Dzieła.

Odbyła się uroczysta msza święta a na jej zakończeniu ksiądz Łukasz pobłogosławił nas relikwiami św. Ojca Pio.

 

 Przedstawmy się:

Wiola - Dba o świadectwa

Tomek - strona www

Monika - rekolekcje i fejsbook

Jowita - dzieci na świecie, intencje

Są z nami również a nie obecni na zdjęciu

Renata - aniołowie, statystyki

Kasia(młoda mama) - rehabilitacja


 

6 stycznia podczas uroczystości Trzech Króli podcas koncertu Małej Armii Jezusa we Wieluniu mówiliśmy również o Szturmujemyniebo.pl

 

 

 


 

Jakiś czas temu mogliśmy być w radio Jasna Góra i mówić o Szturmujemy Niebo. Zawsze są owoce takiej-wizyty dołączyło do nas kilku Aniołów.

Audycji możecie posłuchać tutaj

 


opublikowano 15 stycznia 2015

Pamiętacie Radusia z zakładki na naszej stronie "Nasze Dzieci"?
Oto ostatni wpis na fb:

"Wygrywamy?
Czy już możemy powoli napisać, że wygrywamy? Chyba jeszcze to by było za odważne stwierdzenie, natomiast wszystko idzie w tym kierunku. Pewnie tak po 3 roku życia cichutko zaczniemy mówić, że wygraliśmy.
Jesteśmy po wczorajszym badaniu dna oka i znów usłyszeliśmy te najpiękniejsze słowa od dr Cieślika, że jest dobrze. Trochę mówił to z niedowierzaniem (sam jest pewnie zdziwiony, tym, że z postacią genetyczną wytrzymaliśmy już 10 miesięcy i guz jest nieaktywny, a prawe oczko jest w zupełności czyste). Kolejną kontrolę mamy już, a może dopiero 24 lutego. 
Następnie po badaniu czekaliśmy ponad 3 godziny w poradni Onkologicznej aby Raduś miał zbadane węzły chłonne, wątrobę, śledzionę, jelita…Do domu dotarliśmy dopiero po 22
Nasz synek jest coraz bardziej świadomy tego co dzieje się wokół, panicznie boi się wszelkich łóżek lekarskich, bo to kojarzy mu się z kropieniem oczek. Niestety pewnych elementów nie jesteśmy w stanie wyeliminować, choć to co się da na ogół z lekarzami robimy już na stojąco. Raduś świetnie potrafi przedstawić się już z imienia i nazwiska i to jego nazwisko niestety ostatnio sprawiło nam nieprzyjemną sytuację. Czekając na badanie pani anestezjolog cichutko zawołała Pliszka na badanie (nie używała imienia) – niestety Radziu od razu rozpoznał, że to chodzi o niego i zaczął uciekać. 
W poniedziałek odwiedziliśmy panią pielęgniarkę oddziałową z Dziennej Chemioterapii i z wielką radością mogliśmy przekazać zabawki, które zebraliśmy na pierniczkowym wieczorze, o którym kiedyś już pisaliśmy. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy."Kochani Aniołowie nie ustawajcie w modlitwie.
Św.Dominiku Savio módl się za nami

 


opublikowano 12 stycznia 2015

Kochani mamy wspaniałą wiadomość.
O.Joseph Vadakkel rekolekcjonista z Indii, który często przyjeżdża min. do Polski, powiedział, że już się modli za wszytskie dzieci ze strony Szturmujemy Niebo.

Bóg zapłać.

 


opublikowano 10 stycznia

 

Kochani to wiadomość dotycząca chorej Emilki, za którą modlą się także nasi Aniołowie:

"Ta modlitwa działa. Lekarze mówią,że Emilka ma generalnie złe wyniki i według papierów jest bardzo chora. Ale ona sama wygląda świetnie. Jakby nic jej nie było. Jest aktywna,dużo się śmieje. Módlcie się dalej proszę."

 


opublikowano 9 stycznia 2015

Tak promował naszą akcję aktor z plebani Dariusz Kowalski Emotikon smile

Bóg zapłać Panie Dariuszu.

 


opublikowano 9 stycznia 2015

PILNE!
Uwaga rodzice i osoby zainteresowane!
Poinformowano mnie że w Centrum Zdrowia Dziecka we Warszawie
od lutego 2015 roku rusza leczenie dzieci z Siatkówczakiem 
( Nowotwór Złośliwy )metodą opracowaną przez amerykański zespół Emotikon smileInformacje otrzymałam od Pani Doktor które te zabiegi będzie wykonywać.
Wielki dzięki 
Emotikon heart

 


opublikowano 7 stycznia 2015

Kilka dni temu moja mama oglądała film "Matka Teresa"
Trwa on około 3 godzin,a ja zaglądam do niej tylko ten jeden raz na chwilę od 54 minuty do 54;38 minuty i oto co słyszę......


I co wy o tym myślicie? Emotikon smile

Tu przesyłam link:
https://www.youtube.com/watch?v=V4cLoc7FBE8

 


opublikowano  5 stycznia

Madzia, za którą się modlimy.Udostępnione z fb.

Madzia kontra mięsak · 
Najnowsze wieści z Prokocimskiej Kliniki Prosimy o jeszcze więcej takich 
"Marta Adamczyk · 
Madzia znów porusza się całkiem swobodnie. Jest nawet lepiej niż było. Trzymana nad podłogą, zaczyna nawet stawiać pierwsze kroczki - choć nie trzyma się jeszcze o własnych siłach na nóżkach. Aż strach się cieszyć. Ale trzeba mieć ufność w Bogu!!!"

 


opublikowano 5 stycznia 2015

 

To wpis z wczoraj dotyczący Krystianka, ktorego organizm zaatakowała sepsa i ktory był w stanie krytycznym, za ktorego modlimy sie: -
" Nasz rycerzyk nie chodzi ma zanik mięśni nóżek 
i prawdopodobnie silny przykurcz ścięgna Achillesa.
Ale widzi,słyszy a według pani neurolog powinien być
,,warzywkiem". Walczy !

Jestem wdzieczna za kazda modlitwe, wiem ze to dzieki niej Krystianek wraca do zdrowia, to małe kroki, ale jednocześnie wielkie cuda, ktore dzieją sie w jego zyciu. Ufam ze zupełnie wyzdrowieje, bardzo proszę aby dalej otaczać go modlitwa."

Kochani Aniołowie nie ustawajcie w modlitwie

 


opublikowano 3 stycznia 2015

Błagam o modlitwę za kilkumiesięcznego Andrzejka, który leży na ojomie. Jego życie jest bardzo zagrożone, od dłuższego czasu walczy z chorobami i powikłaniami. Tylu osobom pomogła wasza modlitwa. Boże ratuj.

 


opublikowano 31 grudnia 2014

Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech przyniesie dużo zdrowia, wiele radości, Bożego błogosławieństwa, opieki Niepokalanej i wszystkiego tego, czego sobie nawzajem życzymy, oby było zgodne z Najświętszą Wolą Pana. 
Życzy redakcja.

 


opublikowano 30 grudnia 2014

Wiadomość przesłana od Marcin Krzesiński:
Kochani! Gabrysia czuje się lepiej! Zażyczyła sobie nawet serek do jedzenia : -) Ufamy ze najgorsze ma za sobą! Dziękujemy Bogu za cud jej ocalenia i za cud nawrócenia dla jej mamy Justyny! Przed nią jeszcze długa walka nóżki sa w kiepskiej formie.Dziękuję jeszcze raz wszystkim za wszystko.Chwała Panu!!!

 


opublikowano 28 grudnia 2014

Kochani!
Wczoraj 13-letni Krystian Kasperowski poszedł na spotkanie z Panem i Św.Dominikiem Savio.

"...Ci, za których się modlimy i ci którzy się modlą, mają do spełnienia tę samą rolę tu na ziemi – CHCĄ BYĆ ŚWIĘTYMI! Dlatego, czy nie jest to DROGA właściwa, aby NAUCZYĆ SIĘ CZEKAĆ I PRZYJMOWAĆ GODZINĘ ŚMIERCI JAKO DZIEŃ NAJBARDZIEJ UROCZYSTY I WYJĄTKOWY W SWYM WYDANIU!"
frag.ze strony Szturmujemy niebo, ks.Dariusz Szyszka SDB

Pomódlmy się wspólnie za Krystiana i za jego rodzinę.

 


opublikowano 23 grudnia 2014

Kochani składamy wam życzenia z okazji Bożego Narodzenia

,,By Bóg szedł z Wami jedną drogą
a światło Pana oświetlało każdy ciemny kąt.
By serce nie płakało gdy w życiu chwile złe,
by pamiętać, że są wokół Ciebie przyjaciele, którzy ochronią Cię.
Podzielę się opłatkiem, który przesyłam przez te życzenia, błogosławiąc dalsze dni.
Aby przyjęło mnie Twoje serce, a opłatek skrócił drogę która dzieli nas. 
Żebyśmy mogli wspólnie się cieszyć ze świątecznych chwil!"
życzą administratorzy

 


opublikowano 15 grudnia 2014

Kochani, nie jesteśmy sami w stanie wszędzie dotrzeć z naszą akcją, ale wierzymy, że dzięki wam i Bożej opatrzności może to się udać.Może ktoś chciałby nam pomóc w roznoszeniu ulotek? Emotikon smile
Wystarczy zostawiać po pliczku w kościołach np. w swojej parafii, oczywiście za zgodą proboszcza.
Zainteresowanych prosimy o wiadomość.

Bóg zapłać.Błogosławionego tygodnia.

 


opublikowano 10 grudnia 2014

Aniołowie jest pierwszy owoc Waszej modlitwy.Stał się CUD!!!
Mój syn Dominik jest zdrowy.Chociaż pierwsze wyniki potwierdziły chorobę to z krwi są dobre.Nie jest chory na mukopolisacharydoze.

Chwała Panu!!!

 


opublikowano 6 grudnia 2014

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=674690695978952&id=635680253213330

Jest o nas również na profilu Niedziela Częstochowska Emotikon smile

 


opublikowano 6 grudnia 2014

Kuria częstochowska pisze o naszym dziele:

http://kuriaczestochowa.pl/news/szturmujmy-niebo-w-intencji-chorych-dzieci/#more-26752

Nasze dzieci

List

List 2

Błogosławieństwo

św. Michale Archaniele broń nas

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obro­ną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy; a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

images 01 images01